Věděli jste proč se vyplatí rozvíjet přirozenou krásu?

Věděli jste proč se vyplatí rozvíjet přirozenou krásu?

Všichni hluboko uvnitř víme, že za všechno je třeba zaplatit.

Pay the price – buď penězi nebo jinak.

Od mala nás to také učí pohádky a jejich poučení – například i tři prasátka zjistila, že se vyplatí investovat více času a úsilí do pevného, ​​odolného a stabilního domu.

Přesto stále nejraději saháme po nejpohodlnějších řešeních. Přitom právě za pohodlnost mnohdy musíme zaplatit mnohem vyšší cenu než je ta nejvyšší peněžní částka.

Co nejrychleji za krásou

Díky pohodlnosti jsme se naučili vnímat zejména povrchně. Do hloubky nejdeme tak často – protože to je mnohem náročnější.

Mnoho firem to umí znamenitě využít – nabízejí nám výhodné řešení s okamžitým výsledkem. No pokud něco díky tomu vyřešíme, většinou jen povrchně, případně krátkodobě.

Zároveň to však neznamená, že bychom si nemohli pomáhat nejrůznějšími produkty.

Jak můžeme být přitažliví a hezcí? A vlastně kam za krásou?

Například se mnozí z nás ptají kam za krásou? Chodit za ní ke kosmetičce, kadeřnici, vizážistce nebo někam do obchodu? Jaké produkty nám pomohou být krásnějšími?

Ano, můžeme to řešit i takto. Pravidelně navštěvovat nejrůznější kosmetické studia a udržovat si a zdokonalovat vizuální krásu.

Pokud však krásu nepěstujeme i na našich „hlubších úrovních“, žádná kosmetická snaha nebude trvalého rázu. A naopak – pokud pěstujeme i další úrovně a rozvíjíme přirozenou krásu, tak potom jakákoliv citlivá kosmetická úprava mnohonásobné zúročí naši snahu.

Rovněž jsou časté otázky:

  • Jaké ženy se líbí mužům?
  • Jaká je ideální žena podle mužů?
  • Jaký je ideál krásy?
  • Jaká je dokonalá žena podle mužů?
  • Jaké jsou ideální míry ženy?
  • Jak se zalíbit chlapci, muži?
  • Jaký je správný obvod hrudníku, pasu, boků?
  • Jaká je ideální váha podle výšky?

Ale pomůže nám investovat čas do hledání jejich odpovědí? Nebo můžeme zatím dělat něco efektivnější a přínosnější?

100 procentní úspěšnost se zvyšováním přitažlivosti a získáváním ideálních partnerů?

Z parfémů si vezměme jako příklad feromonové parfémy. Pro názornost si řekněme, že jim připustíme 100% úspěšnost se zvyšováním přitažlivosti a přitahováním opačného pohlaví.

Pokud by tomu tak skutečně bylo, s jejich používáním bychom dosahovali vždy úspěch. I kdybychom stránky naší krásy a přitažlivosti vůbec nevyvíjela. Získávali bychom našich vysněných partnerů.

Ale zůstali by s námi i po vyprchání účinku feromonů?

Výhody přirozené krásy

S rozvojem přirozené krásy si rovněž můžeme pomoci feromonovými parfémy. I po vyprchání feromonové účinku se nemusíme ničeho obávat. Protože stále máme čím zaujmout.

To je jedna z výhod rozvíjení přirozené krásy. Na jedné straně je to náročnější než koupit si nějaký produkt s okamžitým výsledkem (nezapomínejme, že většinou s omezeným účinkem).

Atraktivní přitažlivost i po probuzení před jakýmkoli upravením?

Rozvíjení přirozené krásy nás osvobozuje. Můžeme být sami sebou a také můžeme být atraktivní a přitažliví. Bez jakýchkoliv doplňků. A pokud chceme, můžeme si pomáhat i doplňky. Ale zároveň nemusíme.

Rozvoj přirozené krásy je často doprovázen s rozvojem sebevědomí. To je další výhodou. Navíc s násobeným efektem.

Se zdravým sebevědomím jsme automaticky hezčí a přitažlivější. Čím jsme hezčí a přitažlivější, tím máme vyšší sebevědomí – stačí si už jen dávat pozor na to, aby naše sebevědomí zůstalo „zdravé a krásné“.

Ať zbytečně neničí naši snahu jak být krásnějšími rozvojem pýchy či namyšlenosti.

Radost a svoboda

Rozvoj přirozené krásy nám přináší do života více samostatnosti. Už nemusíme být závislí na nejrůznějších prostředcích a kosmetických doplňcích.

Ano, můžeme je stále používat. Pomáhat si s nimi nebo se těšit z jejich používání.

Ale nemusíme být na nich závislí a odkázáni.

Jak můžeme pěstovat přirozenou krásu?

Asi všichni uznáme, že přirozená krása má nezpochybnitelné výhody. Jak ji však můžeme rozvíjet? Jak můžeme být krásnějšími a přitažlivějšími? Jak být pěkná a jak být hezký? Přitažlivý a přitažlivá? Jak se mnozí z nás ptají – kam za krásou?

Na rozvoj přirozené krásy se můžeme pustit z více směrů. I když je to pracné a vyžaduje to trpělivost. Ale pokud jsme k tomu skutečně odhodláni, obvykle je jedno, kterým směrem se do toho pustíme.

Postupně se většinou dostaneme z jedné úrovně do druhé, protože jsou propojeny a vzájemně se ovlivňují. O jaké oblasti jde? Jak říkají staré moudrosti – jde o harmonické rozvíjení a propojení těla, mysli a ducha.

Rozvoj krásy našeho těla

Krásu našeho těla můžeme rozvíjet mnoha způsoby. Někomu více vyhovují fyzické aktivity – jako například cvičení, běhání, tanec a jiné. Tuto oblast lze efektivně řešit také stravováním a našimi dalšími návyky. Je zřejmé, že tyto aktivity ovlivňují i ​​ostatní oblasti našeho života – nejen tělo.

Rozvoj mysli a rozvíjení uvědomování si

Na rozvoj mysli můžeme použít bezpočet způsobů. Efektivním způsobem je například překonávání sama sebe.

K tomu můžeme opět použít řadu způsobů – nemusíme se omezovat jen na studium, čtení knih či rozvíjení intelektu. Při rozvíjení mysli můžeme klidně použít opět všechny aktivity zmiňované při rozvoji krásy těla.

I při běhu, tanci, józe či při stravování si můžeme důkladně vyčistit, vytříbit a zušlechtit mysl. Je zřejmé, že jde především o náš záměr – ať už jde o jakoukoli činnost.

Mysleme na to, že při rozvíjení mysli se vždy doporučuje rozvíjet harmonicky a souběžně všechny její části: analytické myšlení, kritické myšlení ale také intuici.

Rozvoj našeho ducha a vnímání

Podobně je to také s rozvíjením našeho ducha a celkového vnímání. Na jeho rozvoj můžeme používat například meditace či různé druhy vnímání, uvědomování a odpoutávání.

Avšak rovněž zde můžeme použít i ty nejběžnější aktivity zmiňované při rozvoji těla a mysli. Protože čím více zušlechťujeme své tělo a mysl, tak zároveň zušlechťujeme našeho ducha.

Dohromady tak zušlechťujeme celou naši bytost – a rozvíjíme tak naši přirozenou krásu tím nejefektivnějším způsobem.

Přirozená krása, atraktivita a přitažlivost

Díky rozvíjení přirozené krásy se současně rozvíjí naše atraktivita a přitažlivost. Můžeme tak snadněji oslovovat opačné pohlaví a budovat šťastné partnerské vztahy.

Ať už se pustíme do rozvoje naší krásy důkladným přehodnocením našeho šatníku, začleněním více barevnosti do našeho života, různými meditacemi, studiem, posilováním, hubnutím či tvarováním postavy, pokud se do toho pustíme vážně a odhodlaně určitě se dříve či později dočkáme vytoužených výsledků.

Další články