Tohle jsou věci, které jsou pro muže na ženách nejpřitažlivější: Ano, vzhled je pro ně nesmírně důležitý

Tohle jsou věci, které jsou pro muže na ženách nejpřitažlivější: Ano, vzhled je pro ně nesmírně důležitý

Nebudeme si nic nalhávat. Mužům záleží na vzhledu. A na tom, jak jejich partner vypadá, jim opravdu záleží. Ačkoli mnohdy předstírají, že opak je pravdou.

Vzhled je něco, co okamžitě upoutá pozornost, a pak se věci vyvíjejí.

Téma ženského vzhledu je pro muže opravdu nesmírně důležité. I když se o tom před námi příliš často a nahlas nezmiňují. Ale na vzhledu jako takovém jim opravdu hodně záleží. Zásadní jsou samozřejmě i charakterové vlastnosti a rysy, ale ty rozhodně nepůsobí na první pohled. Podívejte se s námi, čeho si všímají a co je pro ně z hlediska vzhledu velmi důležité.

"Samozřejmě, že první, čeho si všimnu, je, jak žena vypadá. Hraje skutečně velmi důležitou roli. Teprve pak se věnuji ostatním věcem, ale to, co mě okamžitě zaujme, jsou pěkné nohy. Hned vidím, jestli holka sportuje nebo ne, celkově si myslím, že tato část těla hodně prozradí. Také samotná chůze je odrazem osobnosti ženy. Někomu se to může zdát povrchní, ale ta přitažlivost musí z něčeho pramenit. A pro mě jsou to určitě nohy." (Michal, 32)

"Pro mě je to určitě štíhlý pas a pěkné boky. Mám to jako takovou kombinaci, která mi přijde ultra sexy. Neříkám, že žena musí být hubená, to vůbec ne. Naopak jsem rád, když ji mám za co chytit. Ale pěkně tvarovaný pas je zkrátka něco, co pro mě vykouzlí wow efekt. A pak jsou tu prsa. Ale já jsem spíš na přirozenost a takové ty menší." (Honza, 27)

"Celkově je více sexy, když je vidět, že žena o sebe pečuje a stará se o sebe. Ale nemám rád ty falešné, které vidíme teď. Propíchnuté rty a silikony nejsou nic, co by mě oslovovalo. Věřím však, že jsou ženy, které si to nechají udělat tak, aby si toho muž nevšiml, a pak je to pro mě v pořádku." (Václav, 31)

"Zadek, zadek a ještě jednou zadek. Na zadky jsem krátký (smích). Ale teď už ne vážně. Opravdu tato část ženského těla mi připadá nejpřitažlivější. Dokonce si myslím, že to tak má hodně mužů. Musí však být pěkně tvarovaná, menší a kulatá. To jsou mé požadavky. Je hezké, když žena cvičí, protože je to na zadku hned vidět a mám pocit, že to zvyšuje sex-appeal o několik úrovní." (Kamil, 27 let)

Další články