Svatební dary pro všechny typy novomanželů

Svatební dary pro všechny typy novomanželů

Univerzálně nejlepší svatební dar neexistuje. Každý pár je jiný, každý má jiné zájmy a potřeby a podle toho je potřeba i vybírat ten správný dárek. Připravili jsme pro vás tipy na svatební dary pro různé povahy novomanželů z oblasti těch nejoblíbenějších darů – zážitkových dárků. Ať už mají obdarovaní rádi vzrušení a adrenalin nebo si raději užívají hýčkání těla a relax, v zážitkové agentuře Esennce.cz pro ně najdete ten ideální zážitek.

Dobrodruzi

Mají rádi akci, dobrodružství a adrenalin? Dopřejte jim nějaký společný zážitek, který jim rozproudí krev v žilách a při kterém zažijí pořádnou první novomanželskou akci. Ne nadarmo se říká, že silné zážitky spojují a jaký jiný zážitek je silnější než ten, při kterém se vám tají dech a tělo produkuje adrenalin o sto šest? 

Tipy: tandemový seskok padákem, flyboarding, jachting pro dva

Romantici

Vztahy romantika živí, i dlouholetý vztah, který už má za sebou nejsilnější chvíle zamilovanosti, spolehlivě vrátí do tohoto stavu romantická chvíle nebo zážitek. Zamilovaní si vystačí s dlouhými pohledy do očí, západem slunce a zpěvem ptáků. Můžete jim ale dopřát ještě o level vyšší stupeň romantiky v podobě zážitků přímo pro zamilované dvojice určeným. 

Tipy: romantický víkend pro dva, privátní vířivka, soukromý let balonem 

Praktici

Někteří lidé praktické dárky ocení a navíc je i vítají více než něco, co „přece nepotřebujeme“. Pokud obdarovaní patří do této skupiny a nechcete jim darovat jen praktický dárek bez originality v podobě např. výbavy do domácnosti, vyberte některý ze zážitků, které patří do skupiny těch praktičtějších. Patří sem různé zážitkové kurzy, kde se pojí příjemné s užitečným, obdarovaní se pobaví a navíc si odnesou nové dovednosti a znalosti. Samozřejmě můžede darovat také praktický dárek jako například náramkové hodinky.

Tipy: škola smyku, kurz kávy, kurz přípravy sushi 

Požitkáři

Tomuto druhu lidí se zážitkové dárky vybírají skoro nejsnáze. Hodně zážitkových dárků byla totiž přímo určena k tomu si odpočinout, vychutnat si chvíle jen pro sebe, nechat se hýčkat – zkrátka užít si to naplno. Ať už sáhnete po nějakém gurmánském zážitku, luxusní masáži nebo relaxačním pobytu, požitkáři budou spokojeni.

Tipy: pivní lázně pro dva, čokoládová masáž, luxusní večeře na zámku

Další články