Sprchové gely a intimní gel Faith in Nature

Tak po zklamání z vlasových produktů od Urtekramu, je tady zas jeden pozitivnější článek. Sprchové gely Faith in Nature mě totiž mile potěšily, a to snad po všech stránkách, což je u mně co říct, protože jsem poslední dobou docela vybíravá a jen tak něco mě neuspokojí.

Faith in Nature – Pánský sprchový gel (modrý cedr)

Nádherná vůně, hrozně hezká, jak při samotném sprchování, tak i potom na pokožce. Z pokožky pak není tak výrazná a nevydrží dlouho, ale chvíli po sprše mi přítel voní neskutečně. Zatímco v pokožce se vůně dlouho neudrží, koupelnu nám to ovoní na dobré dvě hodiny bez problému. Co se týče mycích účinků, tak ani tady si nemůžeme stěžovat, ale já jsem ještě asi nezažila sprcháč nebo mýdlo, které by nesplnilo účel.

Jinak má příjemnou gelovou konzistenci, snadno se otvírá, člověk si na tom nevyláme nehty a docela drží. Čekala jsem, že taková malá lahvička bude hned pryč a ono ne, člověk ho fakt nepotřebuje moc, aby se umyl.

Shrnutí v bodech

Poměr cena/výkon: Pohoda, za tuhle vůni si klidně ráda pár korun připlatím.

Vůně: Skvělá.

Celkový dojem: Až na vůni nenadchne, ale rozhodně neurazí. A ta vůně je prostě TOP, takže za mě ano, určitě ho ještě někdy pořídíme.

Faith in Nature – Sprchový gel & pěna do vany v jednom (levandule)

Jak mi u šamponu od Urtekramu vůně levandule nesedla ani trochu, tak tady si ji fakt užívám. V téhle vůni mi nic nepřekáží a celá je taková relaxační, až alá aroma olejíčky, jen jemnější. To je výhoda i nevýhoda. Pro ty z vás, kteří jsou zvyklí se sprchovat ráno, to bude asi na obtíž, člověk potřebuje spíš něco, co ho nakopne. Pro nás, co si rádi dopřejeme koupel (a tady navíc můžeme sprcháč využít jako pěnu), je to paráda. Pokud budete používat jako pěnu do koupele, tak varuju, že nepění zas až tolik a na vanu fakt plnou pěny, byste spotřebovali klidně třetinu lahvičky. V rámci šetření si té pěny dám radši míň, ale musím říct, že to voní neskutečně a já jsem si včera zarelaxovala, jako už dlouho ne. Jestli jsem říkala, že cedr vydrží v koupelně i dvě hodiny, tak levandule vydrží ještě déle. Vonělo mi to tam jak v nějakých lázních ještě ráno. Fakt krása. Ale jak říkám, na večer paráda, na ranní probuzení raději sáhnout po jiné vůni.

Co se týče pokožky, tak tenhle sprcháč z ní voní krásně, ale taky dlouho nevydrží.

Shrnutí v bodech

Poměr cena/výkon: Super, tady se cena vyplatí.

Vůně: Skvělá, relaxační, intenzivní.

Celkový dojem: Vůně, pokud chci relaxovat, perfektní, ale za sebe musím mít doma sprchové gely aspoň dva (různé vůně), abych měla jeden, když potřebuju po ránu osvěžení. Jinak ale paráda a jsem s ním spokojená.

Faith in Nature – Intimní mycí gel (růže)

A jestli jsem do teď byla pozitivní, tak teď budu vyloženě nadšená, protože tenhle intimgel je zatím nejlepší, jaký jsem kdy měla. Neskutečně příjemná a jemná vůně, do které jsem se zamilovala na první dobrou. A co víc, i na používání je skvělej. Dřív jsem zkusila Lactacyd, Chilly, Idelyn a ještě jeden nějaký, co už nevím jméno, a tenhle prostě na plné čáře vede a navíc je jako jediný z nich vegan a netestovaný. Co víc si přát? Všechny ty gely, které jsem vyzkoušela měly chladící účinek, ale až tak nějak moc. Faith in Nature na druhou stranu je naprosto perfektní – chladivý účinek se dostaví, ovšem jen trochu, tak nějak příjemně a neagresivně.

Shrnutí v bodech

Poměr cena/výkon: Perfektní. Oproti klasickým není ani o moc dražší, ale kvalita je někde úplně jinde.

Vůně: Neskutečná.

Celkový dojem: Nejlepší intimní mycí gel, který jsem kdy měla a počítám, že jsem si našla „to svoje“ a jiný už asi dlouho nekoupím.

Další články