Připravte si pleť na podzim: Aktivní látky jsou ideální pro nejčastější pleťové problémy, tvrdí dermatoložka

Připravte si pleť na podzim: Aktivní látky jsou ideální pro nejčastější pleťové problémy, tvrdí dermatoložka

Zkuste v praxi to, co pleti opravdu pomůže. Aktivní látky s ní dokáží zázraky a vy se díky nim budete cítit nejen skvěle ale skvěle budete také vypadat. Je to takový malý zázrak, který vám pomůže k lepšímu vzhledu pleti.

Látky, které zaručují mládí

„Citlivá a podrážděná pleť, akné, zarudnutí, záněty. Mnohé problémy s pletí nás trápí nejen v pubertě, ale iv dospělosti . A to velmi často. Ačkoliv častokrát zkoušíme nesmyslné kúry, investujeme tisíce korun do zaručených produktů, nevidíme výsledky.“

„Právě proto jsou ideální volbou aktivní látky, které dokáží řešit opravdu spoustu věcí a navíc jsou mimořádně efektivní,“  říká dermatoložka MUDr. Eva Smiešková. 

Ochranná bariéra – ceramidy

Právě díky nim je pleť celistvá a soudržná, dodávají jí objem a napomáhají zachování optimální hydratace. Formují ochrannou vrstvu, chrání před viditelným poškozením a patogeny. Zároveň stimulují obnovu kůže na molekulární úrovni. 

Protizánětlivý prvek – niacinamid

„Niacinamid, známý také jako vitamin B3, je složka rozpustná ve vodě, která spolupracuje s přírodními látkami a pomáhá viditelně zlepšovat zvětšené póry, jemné vrásky, nerovnoměrný odstín pokožky a vrásky, ztrátu elasticity a pružnosti pokožky.  Skvělé je, že tato látka má i normalizační schopnost na samotné sliznici pórů. „

Zároveň tento vliv sehrává opravdu podstatnou roli při zabránění ukládání zbytků v pórech pokožky, čehož důsledkem dochází k ucpávání a zdrsnění zanesené pokožky.

Dokonalý kolagen – peptidy

„Peptidy jsou nejmenší řetězce proteinů / aminokyselin, které se podílejí na stavbě molekul v buňkách a jsou nezbytné pro jejich zdravé fungování. Věkem, zátěží a vnějšími vlivy se malé stavební části organismu poškozují nebo v organismu chybí. Tím pádem dochází k stárnutí. A je třeba docílit znovuobnovení tohoto celého procesu. “ Díky doplnění peptidů v buňkách, přichází k regeneraci a revitalizaci kůže od úplného základu. A to je něco, co opravdu potřebujeme. 

Ideální anti – ageing – kyselina hyaluronová

To co pleť dokonale hydratuje je právě kyselina hyaluronová. Proniká do pokožky a má výborný vliv na pevnost, pružnost, eliminaci vrásek a jejich vypnutí. Zároveň má uklidňující, hydratační a antioxidační vlastnosti. Díky tomu je vhodná pro všechny typy pleti, dokonce i pro pokožku náchylnou na ekzém.

Další články