Moji oblíbenci od Lush

Moji oblíbenci od Lush

Lush je moje srdcovka. Používám tuto kosmetiku už roky. A za dobu, co ji používám mám už řadu oblíbenců – tyhle tři produkty jsou ale moje nejoblíbenější ze všech oblíbených, takže si je pojďme rovnou představit.

Tělový krém Sympathy for the Skin

Kdo mě zná, nebo už tenhle blog nějakou dobu sleduje, tak ten ví, že vůně je jeden z hlavních aspektů, který mě na kosmetice zaujme. A popravdě, tohle je nejkrásnější vůně, kterou jsem u kosmetiky zažila. Je pravda, že zrovna mně tenhle krém moc dlouho nevydrží, protože ho fakt používám téměř každý den, čistě proto, že zbožňuju tu vůni a nenechám si ujít příležitost provonět si den. Vůně je směsí banánů, kakaového másla, vanilky, kapky citronu, labdanumu a santalu – prostě nádhera. Je relativně intenzivní, což mi vyhovuje, obzvlášť proto, že díky tomu dlouho vydrží. Zároveň se ale „nebije“ s voňavkou, takže je perfektní na každodenní používání.

Krém se jmenuje podle skladby Sympathy For the Devil od Rolling Stones a v Lush je od úplných začátku, je to prostě po všech stránkách evergreen. Rychle se vstřebává, nenechává mastné fleky na oblečení a použití je super snadné – prostě vetřete. Přestože se na obalu píše, že máte použít vydatné množství, můžu s klidným svědomím říct, že nějaké super silné vrstvy natírat nemusíte a stejně je výsledek skvělý.

Poměr cena/výkon: Lush je dražší značka, ale na druhou stranu získáváte opravdu kvalitní produkty s mnoha přidanými hodnotami, takže za mě se peníze rozhodně vyplatí investovat.

Vůně: Nejlepší z nejlepších. Kdo neucítil, nepochopí. Miluju!

Celkový dojem: Rozhodně můžu doporučit všemi deseti, je to prostě můj nejoblíbenější produkt od Lush a jeden z nejoblíbenějších vůbec.

Lush – Tělový kondicionér Ro’s Argan

Spojení tělový kondicionér jsem kromě Lushe nikde neviděla a musím říct, že napoprvé jsem se názvu zasmála, ostatně i kamarádka se mě ptala, jestli je to na měkké chloupky. Nicméně jeho použití je super jednoduché, použijete jej v podstatě jako krém, akorát při sprše, či ve vaně. Zkrátka se umyjete, vmasírujete kondicionér do pokožky a spláchnete. K čemu je to dobré? Pokožka bude super-hydratovaná, vyživená a velmi příjemná na dotek. A pak už se nemusíte krémovat. Co se v tomhle skvostu nachází? Arganový olej, mandlový olej, kakaové máslo, bambucké máslo, cupuacu máslo a olej z para ořechů. Ze složení je vám tedy jasné (jsou to oleje a másla), že pokožka bude hodně mastná, a je to tak. Na první  použití je to trochu nezvyk, ale jakmile navyknete tomu, že je to něco jiného, nebudete si umět představit, že jste bez něčeho takového dokázali žít.

Poměr cena/výkon: Stejně jako u krému, prostě si připlatíte za kvalitu, které se vám ale 100% dostane.

Vůně: Krásná. Lush obecně voní hrozně hezky, nicméně tahle vůně se zapisuje k mým top oblíbencům.

Celkový dojem: Jak už jsem uvedla hned na začátku, tyhle produkty jsou moje oblíbené, takže doporučuju vyzkoušet.

Lush – Pleťová maska Rosy Cheeks

Poslední, ale neméně oblíbený, produkt je čerstvá pleťová maska Rosy Cheeks. Čerstvá říkám proto, že je opravdu fresh – v Lush ji najdete „uskladněnou“ na ledu a doma si ji budete uchovávat v ledničce. Říká se, že nejlepší je skočit pro tuhle masku ve čtvrtek dopoledne, protože to je nejčerstvější (zaváží se ve středu večer). Tenhle produkt je samokonzervační, a při správném skladování vám vydrží relativně dlouho. Já jsem z masky nadšená, voní nádherně po růžích, kromě toho v ní najdete také kalamínový prášek na utišení pleti a zmírnění červenání. Každý ale máme pleť jinou, a tak Lush samozřejmě přichází s mnoha variantami pleťových masek. Já mám ještě spoustu těch, které chci vyzkoušet, ale pár už jsem jich zkoušela a tahle zatím prostě vede.

Poměr cena/výkon: Zas a znovu – platíte za kvalitu a tu taky dostanete.

Vůně: Krásná, příjemná, uvolňující… co víc si u pleťové masky přát.

Celkový dojem: Výborný, prostě srdcovka.

Další články