Manufaktura – samoopalovací krém meruňka

Já osobně samoopalovací krémy nepoužívám, jednak proto, že bych se nejradši neopalovala vůbec, a jednak proto, že se opaluju tak rychle, že je neužiju. Moje mamča na druhou stranu by samoopalovací krém využila dost ráda, sice se opaluje dobře, ale jen od pasu nahoru, nohy má vždycky bílé a nemá to ráda, takže když jsme objevily tenhle samoopalovák od Manufaktury, byly jsme nadšené. No a mamča je naprosto spokojená!

Její hodnocení tak, jak mi ho průběžně posílala.

  1. Včera první nátěr. První dojem super! Výborně se roztírá, krásně voní a nedělá fleky. Po celém dni na sluníčku se opalování zrychlilo, už je to trochu vidět, barva pěkná, broskvová. Dneska druhý nátěr, uvidíme. Celkově chválím. 
  2. Tak po druhém nátěru včera večer, už mám nohy skoro opálené. Platí to, co včera, jen je to o kousek výraznější. 
  3. Včera třetí nátěr, poslední. Nohy mám opálené, krém neuvěřitelný. Opálení mám ve stejné barvě jako se opaluju já, takže žádná oranžová hrůza. Za tři dny jsem dohnala horní polovinu těla, takže mám sjednocené opálení. 

Dneska je 14. a mamča ještě nepotřebovala natírat znovu, takže se nebojím, že by vám krém nevydržel dlouho. Mamču jsem mezitím viděla a má to fakt krásné, barva super přirozená, fakt jí to udělalo velkou radost a dost o něm mluví.

Další články