Jordana – Lesk na rty Lip Lights Colorshock

Jordana – Lesk na rty Lip Lights Colorshock

Není to u mě zvykem, jelikož obvykle píšu o věcech, které mám ráda, ale dnes nás čeká negativní recenze, aneb tenhle lesk jsem si pořídila plná očekávání a jsem z něj zkrátka nešťastná… navíc už podruhé, takže napsat tu recenzi aspoň trochu pozitivně prostě neumím.

Proč říkám, že už dvakrát? Protože jsem si nejdřív koupila fialový z téhle sérky, který mi nevyhovoval, ovšem v recenzích na internetu jsem se dočetla, že je to údajně jediný problémový odstín… a co si budeme povídat, fialová bývá minimálně u téhle značky často problémová, tak jsem neváhala a pořídila si růžový. A helemese, ono je to úplně na stejný brdo. Takže fakt nemůžu doporučit ani jeden z těch odstínů a už nebudu věřit nikomu, kdo mi bude tvrdit, že jiný odstín od tohodle lesku je lepší. Pfffr.

Začneme těmi několika málo výhodami, které jsem našla. Nejlepší na lesku je asi to, že na puse budete mít fakt stejnou barvu, jakou vidíte v tubičce, nijak to nezkresluje, barva je super výrazná. Už klasicky pěkně voní, nicméně oproti jiným Jordana leskům je to tak slaboučká vůně, že si z toho na zadek taky nesednu. Chuť má téměř nijakou, takže i to je v pohodě, neurazí, nenadchne. Dobře drží na „vnitřní“ straně rtů a jde dobře odlíčit – to je z pozitiv všechno.

Co se nanášení týče, tak jsem vyloženě zklamaná. Konzistence je na lesk hodně tekutá, takže lesk sice nelepí, ale o to hůř se barva nanáší, rovnoměrně jednu vrstvu v podstatě neuděláte. Já jsem zvyklá si pusu nalíčit (kór leskem) jedním tahem, jedna vrstva a jde se. U tohodle to ale bohužel nejde – nezůstanou vám asi úplně fleky, ale vždycky tam, kde tah končí, tam zůstává silnější vrstva lesku a výsledek nevypadá dobře. Díky konzistenci taky nedrží moc hezky „tvar“, je dost jednoduché s ním přetáhnout. To samozřejmě nevadí tolik, protože třeba vatovou tyčinkou to jde v pohodě otřít a vytvořit efekt ostrých hran.

Ještě bych dodala, že to ale není úplně marný, jen je potřeba hodně vrstev, mně se začíná lesk líbit při TŘETÍ vrstvě (což už je fakt nános ale), pak konečně začíná barva působit jednolitě a dává mi to smysl, jenže to už je mi zas tak nějak nepohodlné, nehledě na to, že mi přijde, že už to zabírá v koupelně fakt dost času. Počítejte taky s tím, že ten lesk bude všude od ubrousků po skleničky, a je potřeba ho neustále domalovávat, alespoň při tomhle množství vrstev no.

Další články