Jordana – Holografické lesky na rty Cosmic Glow

Dneska je tu konečně recenze na holografické lesky na rty, na které jsem se těšila už hrozně dlouho. Je to relativně novinka od Jordany a *spoiler alert* jsou super. Používat je můžete buď samotné, nebo přes rtěnky, kterým tak dodáte nový odstín odlesku. Tyhle lesky jsou napříč odstíny zase stejné kvality, jen některé jsou méně a některé více výrazné, což ale v pohodě odhadnete už podle tubičky. Připravte se na to, že žádný odstín nevypadá tak, jako v tubičce, v reálu jsou méně výrazné, ovšem můžete dát v podstatě neomezené množství vrstev a tak třetí vrstva už vytvoří fakt výraznou barvu.

Lesky na rty naprosto božsky voní, hrozně slaďounce, ovšem jak už to u Jordany bývá, jsou naprosto bez chuti, takže i když vůně láká, rty si moc olizovat nebudete. Konzistence je hustá, lepkavá, lesky lepí i na rtech po natření. Nanáší se hodně dobře, pomocí tyčinky, barvu rozetřete na jeden tah a krásně rovnoměrně. Na puse sice lepí, ale rozhodně nevydrží, je to jen lesk, s ničím dlouhotrvajícím nepočítejte. Ulepí skleničky, hrníčky, zamaže ubrousky a při pusinkování ho bude mít váš protějšek úplně všude… vzala bych si ho vlastně asi jenom na párty, s tím, že bych si ho vzala s sebou a opakovaně přetřela rty podle potřeby. Asi netřeba dodávat, že odlíčit jde taky v podstatě jedním tahem, nepotřebujete odličovadlo ani vodu, obvykle to sundáte i obyčejným suchým ubrouskem.

A konečně něco víc o odstínech. Já jsem vyzkoušela pro začátek jenom dva – obyčejný bílý „Cosmic opal“ a tmavý fialový „Iridescent purple“. Cosmic opal je v základním nátěru průhledný a tvoří jen zajímavé odlesky, pokud tedy chcete něco přes rtěnku, tak tenhle je určitě fajn. Odlesky jsou převážně takové růžovo-fialkové, nicméně výsledek je hodně nevýrazný, u tohoto odstínu počítejte fakt spíš s tím, že si dodáte lesk, než že byste vytvořili nezapomenutelnou rtěnku. Iridescent purple už je o poznání výraznější, v základním nátěru je fialový a odlesky jsou zelené a modré, což tvoří fakt super efekt. Primárně nijak výrazný není, přes tmavé rtěnky bude jedna vrstva vypadat dobře, můžete ho ale samozřejmě použít i samotný, v tom případě budete mít buď o trošičku výraznější rty s leskem, nebo použijete 3 a více vrstev a pak je efekt už fakt výrazný, jen je to teda hodně patlání, no.

Další články