Gelové a akrylové nehty

Gelové a akrylové nehty

Polámané a špatně vyhlížející nehty nejsou vůbec v módě a vy si ke krásným nehtům můžete jednoduše pomoci. Umělé nehty vám vytvoří ve zkrášlujících salónech, ale zvládnete je připevnit i bez pomoci druhých. Z nehtů můžete mít v současnosti úplné umělecké dílo. Některé ozdůbky vypadají naprosto famózně a vzory se předhánějí v originalitě. Mezi nejžádanější náleží úpravy pro akrylové a gelové nehty.

Upravené nehty zvýrazní váš půvab

Slabé a špatně vypadající nehty můžete lehce překrýt umělými. Pokud se hodně věnujete manuálním pracím, potom zvolte akrylové nehty. Mají větší výdrž a nezničí se vám příliš brzy. Vyšší odolnost proti mechanickému poškození však neznamená, abyste dělala vše možné a nehty si patřičně nešetřila. Během mrazů si nezapomeňte rukavice, špičkami nehtů nic nešťourejte a pokud uklízíte se saponáty, vezměte si rukavice s bavlněnou vložkou. K domácímu zhotovení pěkných akrylových nehtů si sežeňte potřebné pomůcky – pilníky, akrylový prášek, odstraňovač gelu, zatlačovače nehtové kůžičky (kopýtka), olejíček na nehty, kleště na umělé tipy, lepidlo na umělé nehty, štětce na akryl a ozdobení na nehty. Samotná modeláž s akrylem se provádí na šablony či na nehty. Akrylová hmota se nanáší rychle, poté necháte nehty uschnout a nakonec je budete pilovat a upravovat podle potřeby.

Gelové nehty s originálními vzory

Na trhu je dostatek různých umělých tipů, které si můžete pohodlně vybírat třeba v online shopech. Na zhotovení gelových nehtů budete potřebovat různé pomůcky, nebo si pořiďte rovnou sadu. Ze začátku počítejte s odmaštěním nehtu, vydesinfikováním a zastřihnutím kleštičkami. Nehtový povrch zdrsněte kartáčkem nebo pilníčkem. Umělé tipy přilepíte a přebytečné lepidlo odstraníte ubrouskem. Pak upravíte délku, zabrousíte a nanesete gel. Ten musí ztvrdnout díky UV lampě, další nános opět a poslední bude třetí vrstva. Pak se zdobí a lakuje podle vašeho uvážení.

Další články