Boj proti vráskám na pokožce krku

Boj proti vráskám na pokožce krku

Vrásky na krku se objevují stále častěji a mnohem dříve. Váš skutečný věk prozradí právě Váš dekolt a krk. Při mazání obličeje nezapomínejte na svůj krk, zaslouží si Vaši péči a po pár dnech uvidíte zlepšení. Kůže na krku se liší od ostatních částí pokožky, obsahuje malé  množství  potních žláz. Kůže je  jemná a tenká a je nejnamáhavější částí pokožky lidského těla.Krkem hýbeme neustále! Kůže na krku dostává zabrat drobnými částečkami, prachem který se na ní usazuje. Pravidelným používáním odličovacího mléka, pleť na krku vyčistíme. S tím souvisí i pečování o dekolt. V dnešní době ukazujeme nejenom krk, ale i dekolt. Používání hydratačních krémů, čistících peelingů odstraníme drobné nečistoty. Zima a sluneční paprsky dekoltu nesvědčí.Péče o krk je stejná jako péče o zbytek Vašeho těla. Používejte stejný krém jako na obličej, někdy aplikujte na krk pleťovou masku nebo si udělejte peeling . Pleťovou masku si můžete připravit sami doma tím, že nahřejete olivový olej a nanesete ho na krk a dekolt. Můžete si udělat zábal z hydratačního krému. Na krk naneste velkou vrstvu hydratačního krému a zabalte do šátku namočeného třeba do heřmánku. 

Správné držení těla má také vliv na vrásky na krku.

Myslíte,že to není možné? Ani si toho nevšimnete jak máte skloněnou hlavu třeba při čtení, tak se Vám na krku utvoří hluboká vráska, která jde velmi špatně odstranit. Sledujte držení těla. Další rada na odstranění  vrásek  i prevenci proti vzniku vrásek na krku,můžete dělat i u počítače. Dejte si do pusy ukazováček,lehce se do něj zakousněte a napínejte svaly na krku. Ruce zatněte v pěst a podepřete si bradu,pěstmi tlačte bradu nahoru,ale působte bradou protitlak. Je to účinné a jednoduché.

Jak se zbavit vrásek na krku?

S vráskami na krku je dost těžké bojovat, pokud se na vaší pokožce objevily. Zpevňující a hydratační krémy, které běžně seženete v drogerii, slibující podle reklam zázračné účinky, nejsou nejlepším řešením, ale zatracovat je také nelze. Tyto krémy vyhladí mělké a drobné vrásky a hydratují pleť. Hlubší vrásky ale přetrvají. Na jemnější  vrásky použijte chemický peeling, který odstraní pigmentové skvrny, stopy po akné a celkově vám obnoví a zjemní pokožku. Další metodou a velmi účinnou ač lehce drastičtější,  je laserové odstranění vrásek a plastická operace. Řešení poměrně trvalé a účinné, ale je to zásah do organismu s úspěšností skoro stoprocentní.

Další články