6 tipů, jak oživit nudný outfit

6 tipů, jak oživit nudný outfit

Rády volíte jednoduché kousky z vašeho šatníku, ale cítíte, že váš outfit potřebuje něčím oživit. Jak udělat ze zdánlivě nudného outfitu šik a zajímavý? Řiďte se 6 chytrými tipy našeho magazínu které vám prozradí, jak na to.

1. Všechno je v botách

Boty jsou perfektním doplňkem, který posunou váš vzhled od 1 do 10. Můžete mít na sobě jednoduché tričko a džíny, pokud k nim přidáte stylové boty, vykouzlíte skvělý módní look. Oko přirozeně přitahují boty jako první. Máte-li zajímavé a hlavně čisté boty, máte pevný základ pro vytváření vašeho outfitu.

2. Nezapomínejte na rtěnku

Jasně červené rty budou přitahovat zraky lidí k vaší tváři. Ale také okoření váš vzhled. Opět můžete mít jen minimalistický outfit, ale výrazné rty mu dodají šťávu. Chcete-li zkusit něco nového, mrkněte na YouTube videa, jak vytvořit ombre barvu rtů.

3. Nepodceňujte sílu šperků

Perfektní hodinky nebo několikařadý náhrdelník posune váš vzhled zase o řadu výše. Z nudného outfitu se rázem může stát skvělý glamour look. Je jedno, zdali nosíte bižuterii či kvalitní šperky. Důležité je nemíchat styly dohromady a držet se hesla méně je více.

4. Vrstvěte

Ať už je léto nebo zima, vždy můžete přidat jednu vrstvu navíc. Přidejte k tílku a kraťáskům džínovou vestičku nebo lehlý svetřík. V zimě experimentujte s dlouhými rukávy, svetry a kabáty. Například svetr, ze kterého kouká límeček od košile bude vypadat moc hezky. Nebojte se zapojit fantazii.

5. Padnoucí džíny jsou základ

Skvěle padnoucí džíny jsou v dnešní době jedním z nejlepších kousků šatníku, který žena může mít. Snažte se tedy vybrat takové, které vám budou dobře padnout a jejich střih bude lichotit vaší postavě. S pěknými džíny můžete také vytvořit výjimečné outfity. Nebojte se vzít si dohromady elegantní halenku, sako a boty na podpatku.

6. Důležitý je komfort

Při výběru oblečení, je důležité, abyste se v něm cítily dobře. Musíte se cítit pohodlně. Ať tomu věříte nebo ne, dle toho, jak se v oblečení cítíte, působíte i na vaše okolí. Takže určitě nechcete, aby vás někde něco škrtilo, škrábalo či tlačilo. Vybírejte vždy také správnou velikost a věci, které padnou vaší postavě.

Vyzkoušely jste tipy našeho magazínu? Klidně se podělte s námi v komentářích o vaše zkušenosti a tipy.

Další články